- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Intense Cuticle Remover Gel,
Lijn
Nail care
Productlijn
Nagels
Eigenschap
hydraterend, mild, verzorgend
Consistentie
gel
Producttype
fles
Toepassing
nagelriemen
ANNY - Intense Cuticle Remover Gel
De Intense Cuticle Remover Gel van ANNY maakt het gemakkelijker om overtollige of verhoornde nagelriemen te verwijderen. Het nagelverzorgingsproduct is bijzonder zacht voor nagels en huid. Het hydrateert intensief en voorziet de nagels van waardevolle voedende stoffen waardoor ze er gezonder uitzien en hun weerstand verbetert.
Veilig nagelriemen verwijderen en tegelijkertijd nagels intensief verzorgen
Nagelverzorging verzacht de nagelriemen. Breng het aan op de nagelriemen met het borsteltje en laat het twee tot drie minuten zitten. Daarna kun je de huid gewoon terugduwen met een manicurestokje of een palissanderstokje. Als er resten achterblijven, verwijder deze dan met een zacht cosmetisch doekje of was het af met helder water. Na de nagelverzorging kun je zoals gewoonlijk een nagellak naar keuze aanbrengen. Als je nog op zoek bent naar de juiste kleur, is het ook de moeite waard om een kijkje te nemen in het uitgebreide ANNY assortiment.Toepassing
Breng de gel met een borsteltje aan op de nagelriemen en laat 2-3 minuten inwerken. Duw vervolgens de nagelriemen terug met een rozenhoutstaafje of een manicurestokje. Verwijder eventueel achtergebleven gel met een cosmetisch doekje of was het af. Eventuele ANNY nagellak kan dan worden aangebracht zoals gewoonlijk.
Ingrediënten
AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LAURETH-4, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MICA, ALLANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHLORPHENESIN, HEXYL CINNAMAL, SODIUM DEHYDROACETATE, BENZYL BENZOATE, LINALOOL, CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, TOCOPHEROL, CI 42090 (BLUE 1), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).
Merk
Misschien vind je dit ook leuk