Schoonheid die uit het hart komt – bespaar 20%*

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Annayake KOGAÏ for Man Eau De Toilette Nevel

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau De Toilette Nevel,
Lijn
KOGAÏ for Man
Productlijn
Herengeuren
Geursoort
fris, houtig, kruidig
Producttype
pompflacon
Toepassing
decolleté, hals, lichaam
Met Annayake KOGAÏ for Man Eau de Toilette Spray krijg je een kruidige maar lichte geur die absoluut een extra dosis herkenningswaarde heeft - net zoals het vakkundig de diversiteit belichaamt die typisch is voor Japanse geuren. Annayake KOGAÏ for Man Eau de Toilette Spray werd voor het eerst uitgebracht in 2022 en heeft sindsdien een cultstatus bereikt in het Verre Oosten. De naam van deze geur vertaalt zich als "wind", waardoor het lichte geursilhouet op dit moment geen verrassing zou moeten zijn.

Iconisch parfum uit Japan met een complexe geurpiramide

De Annayake KOGAÏ for Man Eau de Toilette Spray opent met een trio: Peper, kardemom en elemihars zorgen voor een kruidige en warme opening voordat het meer bloemig wordt in de hartnoot. Hier ontmoeten extracten van roosgeranium appels en cypriol, terwijl de basisnoot indruk maakt met een houtachtig geheel. Sandelhout en kasjmierhout akkoorden springen eruit, verpakt in een natuurlijke mantel van mos. De geur is daarom zowel een eigentijdse als tijdloze creatie, is geschikt voor zowel speciale gelegenheden als dagelijks gebruik en is gegarandeerd altijd een goede keuze - en niet alleen voor fans van Japanse geuren of geuren uit het Verre Oosten.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER),ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, EUGENOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYLIONONE, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL.
Merk
ANNAYAKE
49 avenue Montaigne, FR-75008 Paris
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 21%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 06-02-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes

iDEALKlarnaKlarna-factuurPayPalApplePayVisaMasterCardAmazon Pay

In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn