Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
Aanmelden
VerlanglijstVerlanglijst
0 (0)

Anne Möller Lichaam Non Stop Biphase SPF 30

share
Direct leverbaar
Artikelnr. 1176372
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Geen verzendkosten
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Non Stop Biphase SPF 30,
Lijn
Lichaam
Productlijn
Zonneproducten
Eigenschap
beschermend, watervast
Producttype
fles
Toepassing
lichaam
Zonbeschermingsfactor
30
Met Anne Möller Non Stop Biphase SPF 30 huidverzorging voor het hele lichaam kun je je huid beschermen tegen schadelijke zonnestralen tijdens buitenactiviteiten. Het huidverzorgingsproduct heeft een tweefasen beschermingsformule en is geschikt voor alle huidtypen, zowel vrouwen als mannen. Dankzij de tweefasenformule wordt de huid niet alleen beschermd tegen de zon, maar ook perfect gehydrateerd. Global Defence Technology biedt de huid uitgebreide bescherming tegen invloeden van buitenaf - van UV-A- en UV-B-stralen tot IR-stralen en HEV-licht. De huidverzorging, verrijkt met voedende oliën, zorgt ook voor een extra dosis vocht. De milde formule wordt snel door de huid opgenomen en vormt een onzichtbare barrière. Een ander pluspunt van de huidverzorging zijn de water- en zweetbestendige eigenschappen, die zelfs tijdens activiteiten voor een uitstekende bescherming zorgen. Maar dat is nog niet alles! De zonverzorging is niet alleen een weldaad voor het lichaam, maar draagt met zijn koraalvriendelijke formule ook bij aan de bescherming van het milieu.

Hoe gebruik je de Anne Möller Non Stop Biphase SPF 30

? Schud het product voor elke applicatie zodat de fases zich mengen. Breng de crème 30 minuten voor blootstelling aan de zon aan voor een optimale bescherming.
Toepassing
Schudden voor gebruik. 30 minuten voor het zonnebaden aanbrengen en elke twee uur opnieuw aanbrengen.
Ingrediënten
"AQUA (WATER), C12-15 ALKYL BENZOATE, ALCOHOL DENAT., ETHYLHEXYL SALICYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, PROPANEDIOL, OCTYLDODECYL CITRATE CROSSPOLYMER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LECITHIN, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, BIXA ORELLANA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL.

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn