- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie

Topnoten
nashipeer

Hartnoten
hout

Basisnoten
lotusbloem
Naam
Omnia Crystalline Spring Set,
Lijn
Omnia
Productlijn
Vrouwengeuren
Geursoort
bloemig, houtig
Toepassing
lichaam
De iconische Omnia Crystalline is een stralende eau de toilette van meesterparfumeur Alberto Morillas en doet denken aan de helderheid en glans van een kristal. De onmiskenbare creatie is geïnspireerd op de heldere transparantie van de lotusbloem en wordt versterkt door de lichte en luchtige noten van witte pioenroos. Omnia Crystalline is een delicate geur die zich ontwikkelt van de waterige, nobele noten van nashi peer tot de weelderige groene frisheid van bamboe en ten slotte de warmte van het balsahoutakkoord, dat wordt afgerond met een akkoord van kristalheldere muskus. De opnieuw ontworpen flacon is een eerbetoon aan de iconische vorm van Omnia en blijft trouw aan het unieke origineel. Als een lichtgevend frame nodigt het ontwerp je uit om de legendarische allure van Omnia vanuit een nieuw, waardevoller perspectief te bekijken.
Bvlgari nodigt u uit om de prachtige schatten van de lente te ontdekken en de vreugde van dit seizoen te ervaren met haar legendarische geuren. Vier de vreugde van het geven met de Bvlgari Omnia Crystalline set, die een eau de toilette (100 ml) en een eau de toilette in reisformaat (15 ml) bevat.
Bvlgari nodigt u uit om de prachtige schatten van de lente te ontdekken en de vreugde van dit seizoen te ervaren met haar legendarische geuren. Vier de vreugde van het geven met de Bvlgari Omnia Crystalline set, die een eau de toilette (100 ml) en een eau de toilette in reisformaat (15 ml) bevat.
Ingrediënten
Alcohol denat. (Sd alcohol 39-c), parfum (fragrance), aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate, limonene, linalool, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, geraniol, citronellol, alpha-isomethyl ionone, citral, bht
Misschien vind je dit ook leuk