- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Eisenberg Les Secrets Secret VIII De Lumière et D'Ombre Eau de Parfum Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie

Topnoten
kardemon, peper

Hartnoten
iris, schijnhulst, viooltje

Basisnoten
muskus, sandelhout
Naam
Eau de Parfum Spray, Secret VIII De Lumière et D'Ombre
Lijn
Les Secrets
Productlijn
Herengeuren
Geursoort
bloemig, mosachtig
Secret VIII De Lumière et d'Ombre Eau de Parfum Spray van Eisenberg is een herengeur uit de Les Secrets productlijn. De kruidige en houtachtige noten die samenkomen in deze geur symboliseren de tegenstellingen die ook het leven doordringen.
Gevarieerde geur voor mannen
Deze geur van Eisenberg lijkt een weerspiegeling te zijn van het leven, waarin veel dingen een contrast vormen. Secret VIII De Lumière et d'Ombre Eau de Parfum Spray begint met kruidige noten van roze peperbessen en kardemom. De geur blijft hier niet hangen, maar ontvouwt zich in de hartnoten van osmanthus, viooltje en iris. De slotnoten zijn sandelhout en muskus. Het parfum uit de Les Secrets productlijn bouwt hier verschillende geurnoten op, die desondanks een fascinerende eenheid vormen. Als je Secret VIII De Lumière et d'Ombre Eau de Parfum Spray 's ochtends aanbrengt, zal het je de hele dag vergezellen. Het volstaat om na het ochtendtoilet te sprayen op de hals, het oorlelletje, het decolleté, de navel of de binnenkant van de pols.Toepassing
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - LIMONENE - LINALOOL - GERANIOL. 82 % VOL. I168AA
Merk
Misschien vind je dit ook leuk