Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (1)

GUERLAIN Les Légendaires Liu Eau de Parfum Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen

Patricia DAGMEY

21.12.2022

Zoals de meeste geuren van Guerlain is deze geur een waar wonder.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.fr

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Parfum Spray, Liu
Lijn
Les Légendaires
Productlijn
Vrouwengeuren
Een van de klassiekers van het huis van GUERLAIN is de eau de parfum spray Liu. De geur werd destijds gecreëerd door Jacques GUERLAIN en is bloemig en poederig. Zelfs nu, ruim honderd jaar later, wordt de eau de parfum spray nog volgens hetzelfde recept gemaakt. Aldehyden dragen de topnoot. Deze wordt gevolgd door het hart van rozen en jasmijn, terwijl de basis bestaat uit iris, vanille en houtachtige noten. Guerlain heeft Liu samengebracht in de Les Parisiennes Collectie met enkele andere klassiekers van de grote parfumproducent. Deze betoverende klassiekers komen opnieuw tot hun recht en betoveren niet alleen met hun lange levensduur en sillage.

Turandot was de inspiratie voor Liu

Deze opera over tragische liefde en wanhopige moed, die door Puccini werd geschreven maar nooit werd voltooid, diende Jacques GUERLAIN als inspiratie voor dit parfum. De parfumeur hield van het verhaal en maakte de naam van de hoofdrolspeelster wereldkundig. Hij creëerde een frisse liefdesverklaring voor haar, die hij wilde doorgeven aan alle dames van de wereld. En dat is hem gelukt. Liu is een sensuele, vrouwelijke, betoverend mooie geur die de vrouwelijkheid van de draagster benadrukt. En zelfs als de opera tragisch eindigt, bepaalt de draagster van de eau de parfum spray zelf hoe het afloopt.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL , AQUA (WATER) , PARFUM (FRAGRANCE) , PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , BENZYL BENZOATE , HYDROXYCITRONELLAL , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , CITRONELLOL , BHT , EUGENOL , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , ETHYLHEXYL SALICYLATE , GERANIOL , BENZYL SALICYLATE , CINNAMYL ALCOHOL , BENZYL ALCOHOL , CITRAL , FARNESOL , EVERNIA FURFURACEA (TREEMOSS) EXTRACT , ISOEUGENOL , CI 19140 (YELLOW 5) , CI 14700 (RED 4)
Waarschuwingen
VLOOKUP(A804,'[1]DIGITAL '!$B$5:$K$3132,10,FALSE)
Merk
Guerlain
68 Avenue des Champs-Elysées, FR-75008 Paris
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn