- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Thickener,
Lijn
Elumen
Productlijn
Color
Elumen Thickener is een hoogwaardig product voor professionele haarverzorging. Het is perfect afgestemd op de kleuringen van de gerenommeerde fabrikant Goldwell en lost een probleem op dat zich vaak voordoet bij het kleuren van haar. De consistentie van veel kleurproducten is vaak veel te dun. Daardoor lopen de haarkleuren uit en kunnen ze niet nauwkeurig genoeg worden aangebracht, vooral bij creatieve kleurtechnieken, omdat er niet genoeg hechting is. Dit is niet het geval met Goldwell Elumen Thickener. Het verdikt de consistentie van haarkleuring zonder het kleurgedrag te veranderen en maakt daarom absoluut professionele haarverzorging en precise haarkleuring mogelijk.
Haarkleuring gemakkelijk gemaakt
Je kunt de Goldwell Elumen Thickener met alle haarkleuren uit de gelijknamige serie gebruiken. De formule van het product is speciaal voor dit doel ontwikkeld. Volg precies de instructies op de verpakking bij het gebruik van het product. Schud het product goed voor gebruik. Voeg het verdikkingsmiddel druppelsgewijs toe aan de haarverf en meng grondig tot de gewenste consistentie is bereikt. Ga dan verder met de haarverzorging en breng de gemengde haarkleur snel en zoals gewoonlijk aan op het haar.Toepassing
Voordat je een haarverf aanbrengt, maak je je haar nat en droog je het lichtjes met een handdoek. Trek dan de handschoenen aan die bij de kleuring worden geleverd en breng de pasta aan op je vingers. De haarkleur wordt dan van de aanzet tot de punten ingewerkt. Je kunt de kleur met je vingers of met een kam door je haar verdelen. Het resultaat is gelijkmatiger als je de kleur met een kam verdeelt. De kleur blijft ongeveer 20 tot 30 minuten in het haar om het gewenste resultaat te bereiken. Daarna wordt het haar gespoeld tot er helder water te zien is. Na het kleuren wordt het haar 24 tot 48 uur niet gewassen.
Ingrediënten
Oleth-2, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrogenated
Polyisobutene, Water / Aqua / Eau, PEG-7 Trimethylolpropane Coconut Ether, Sorbitan Isostearate.
Polyisobutene, Water / Aqua / Eau, PEG-7 Trimethylolpropane Coconut Ether, Sorbitan Isostearate.
Misschien vind je dit ook leuk