Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (3)

Leonard Tamango Eau de Toilette Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen

Petra Jung

16.02.2018

Ik was helemaal tevreden, zeer snelle levering; komt altijd graag terug

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Gerda K.

01.12.2015

Ik ben zo blij dat ik deze geur weer heb gevonden.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Dames

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray,
Lijn
Tamango
Productlijn
Vrouwengeuren
De Tamango eau de toilette spray van Leonard is een echte evergreen en een juweeltje onder de damesgeuren. Hoewel de bloemige en groene geur al sinds 1977 bestaat, is het nog steeds een geheime tip. Zijn subtiele aanwezigheid doet de draagster dromen van de zomer, zelfs en vooral als het buiten wat grijzer is en de dagen korter worden. Leonard Tamango is een eau de toilette spray die altijd de zomer op de huid tovert en altijd en overal gedragen kan worden. De geur is als een verfrissing waar je keer op keer en vooral zonder spijt van kunt genieten.

Een geur waar je meteen verliefd op wordt

Leonard Tamango heeft een topnoot van kruiden, bergamot en groene noten. Rozen, lelietjes-van-dalen, iris, jasmijn en tuinanjers verlevendigen de hartnoot, terwijl de basis zacht en warm is. Het wordt gekenmerkt door sandelhout, amber, tonkaboon en eikenmos, een geur die zelden voorkomt in een eau de toilette spray voor vrouwen. De elegante samenstelling maakt Tamango zowel zacht als fris, harmonieus, luchtig en licht, maar toch aanwezig. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de vrouwelijke eau de toilette spray van Leonard al meer dan 40 jaar favoriet is.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
Alcohol Denat. (SD Alcohol 39C), Aqua (Purified Water), Parfum (Fragrance), Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl-Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri (Oakmoss Extract), Coumarin, Benzyl Benzoate, Hydroxy-Citronellal, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Farnesol, Citral, Cinnamal, Benzyl Cinnamate
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn