Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Rabanne 1 Million Geschenkset

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Topnoten
mandarijn, pepermunt
Hartnoten
kaneel, leer, roos
Basisnoten
amber, leer
Naam
Geschenkset,
Lijn
1 Million
Productlijn
Herengeuren
Geursoort
houtig, kruidig
De 1 Million geschenkset met eau de toilette en douchegel van Paco Rabanne bevat luxe parfums voor mannen. De elegante, stralende gouden verpakking van de 1 Million Edition maakt de set tot een blikvanger op elk verjaardagsfeestje en benadrukt op subtiele wijze de kosmopolitische cultuur en kwaliteitsnormen van de ontvanger. Met het uiterlijk van de collectie voor mannen blijft Paco Rabanne trouw aan de essentie van het merk met een metallic-architectonische stijl die de producten onmiskenbaar maakt.

Een sportieve, frisse geur met een mannelijke, aardse basis

Leer en amber in de basisnoot vormen de opvallende basis van de eau de toilette en douchegel. Bloedmandarijn in de topnoot van het parfum zorgt voor een fruitige, lichte eerste indruk. De twee geurwerelden zijn met elkaar verbonden door houtachtige kaneelnoten - Woody Cinnamon in de eau de toilette en Cannelle Boisée in de douchegel. De handige verstuiver voor de eau de toilette in de 1 Million geschenkset is ontworpen als een rechtopstaande kubus met een schuine bovenkant. Het rotsvaste ontwerp, ontleend aan de architectuur, maakt het het zwaartepunt van de thuisverzorgingscollectie voor mannen.
Ingrediënten
1 Million Eau de Toilette: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL.
1 Million Shower Gel: AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, COUMARIN, LIMONENE, SODIUM GLUCONATE, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-6 OLEATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, SODIUM SURFACTIN, LINALOOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4), CI 42090 (BLUE 1).
Merk
Puig France S.A.S (PUIG FRANCE)
65/67 Avenue des Champs Élysées, FR-75008 Paris
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn