Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (3)

Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Eau de Toilette Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen

Magda Deli

29.09.2018

Prachtige bloemengeur. Het is een beetje zoet, maar niet opdringerig. Mijn man houdt er ook van.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.cz

Marticka Sobková

28.09.2018

Mooie bloemige geur, licht maar niet storend zoet. Ik raad aan

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.cz

Carmen Tschunt

31.05.2018

Vlotte bestelling, supersnelle levering, merkartikelen. Alles perfect.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray, Bloom
Lijn
Flowerbomb
Productlijn
Vrouwengeuren
Flowerbomb Bloom eau de toilette spray is de nieuwe geur van ontwerpersduo Viktor & Rolf. De frisse bloemengeur is gecreëerd door parfumeur Domitille Bertier en doet denken aan een mooie lentedag. Licht, bloemig en verleidelijk tegelijk, is het parfum geschikt voor vrouwen die zowel hun sensuele kant als hun delicatesse en vrouwelijkheid willen laten zien.

fruitige ouverture, bloemig hoofdakkoord met houtachtig-oriëntaalse afwerking

De topnoot van Flowerbomb Bloom, de nieuwste eau de toilette spray van Viktor & Rolf, begint met fruitige noten van mandarijn en granaatappel. Dit leidt naar de bloemige hartnoten van fresia, jasmijn, roos damascena en berglucht. De sensueel complexe conclusie wordt gevormd door de basisnoot met bedwelmende patchoeli, musk en tedere vanille. Licht en verleidelijk in één, de geur benadrukt de uitstraling van een vrouw in de bloei van haar leven. Viktor & Rolf verpakten hun Flowerbomb Bloom eau de toilette spray in een slanke, facetgeslepen glazen flacon, waardoor de delicate, roze geur charmant glinstert. De elegante gouden stop, met het logo van het ontwerperspaar in de vorm van een zwart zegel, past er perfect bij. De verpakkingsdoos is ook roze en omwikkeld met zilveren linten, met het ontwerperszegel erop in het zwart.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • LIMONENE • BENZYL ALCOHOL • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • HEXYL CINNAMAL • COUMARIN • GERANIOL • CITRAL • CITRONELLOL • TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • BENZYL BENZOATE • METHYL ANTHRANILATE • CI 17200 / RED 33 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 (F.I.L. B223275/1)..
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn