Erg lekkere crème ik gebruik hem elke ochtend als aambeiverwijderaar en smeer dat zelfde dan op mijn gezicht ik doe namelijk niet aan verspilling. Kortom goed spul kopen dus!
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Anti-Aging Cream,
Lijn
Moisturizer
Productlijn
Gezichtsverzorging
De 3LAB Anti-Aging Cream is ontwikkeld op basis van zeewater. Het maakt gebruik van de kracht van water om de tekenen des tijds te bestrijden. Deze luxe huidverzorging bestrijdt rimpels en lijntjes. Het egaliseert ook imperfecties en minimaliseert huidbeschadiging door invloeden van buitenaf. De huid wordt 24 uur lang gehydrateerd. Individuele huidlagen worden geïdentificeerd door het 3LAB Marine Repair TM Complex in combinatie met Target Device Technology en vervolgens specifiek voorzien van effectieve actieve ingrediënten. Deze anti-aging crème bevat ook zeewater met mineralen zoals natrium, kalium en magnesium. De vochtuitwisseling van de cellen wordt bevorderd en de energiebalans wordt gereguleerd. Calcium versterkt de celcohesie. De natuurlijke balans van de huidbarrière wordt hersteld en de huid ziet er frisser en jonger uit. Capparis spinosa fruitextract is gemaakt van kappertjes en verzacht huidirritaties en overgevoeligheid. Gestabiliseerde vitamine C vermindert de melanineproductie. Pigmentvlekken worden lichter.
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.
De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief
*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 06-02-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury.
Geen minimale bestelwaarde.
Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012