Menu

Parfumdreams
0 (0)

A4 Cosmetics Lichaamsverzorging Body Delight Shower Mousse

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
PayPalVisaMasterCardKlarna-factuurApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Body Delight Shower Mousse,
Lijn
Lichaamsverzorging
Productlijn
Verzorging
Begin de dag vol energie - met de Body Delight Shower Mousse van A4 Cosmetics. De hydraterende en verkwikkende douchemousse reinigt je huid op milde wijze en voorziet je huid van langdurige hydratatie. De cleanser is geschikt voor alle huidtypes en kan ook gebruikt worden op de gevoelige huid.

Voor een verfriste, fluweelzachte huid

De Body Delight Shower Mousse lichaamsverzorging van A4 Cosmetics is een milde reiniger met milde oppervlakteactieve stoffen en een frisse geur die je zintuigen doet opleven. Het bevat een 10-voudig geconcentreerd aloë vera-extract, betaïne uit suikerbieten en een extract van blauwalgen, die ervoor zorgen dat je huid langdurig wordt voorzien van vocht. De formule is pH-neutraal en daardoor bijzonder mild voor de huid. Bij contact met water verandert de mousse in een romig, zijdezacht schuim dat de huid zachtjes streelt en fluweelzacht laat aanvoelen. Het lichaamsverzorgingsproduct wordt gebruikt als een douchegel. Breng een kleine hoeveelheid van het product aan op de palm van je hand, spons of flanel en breng het aan op de natte huid. Na een korte massage spoel je het schuim grondig af. Ondanks de milde suikeractieve stoffen moet oogcontact worden vermeden. Na het douchen moet de huid verwend worden met een bodylotion.
Ingrediënten
AQUA (WATER), DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, POLYGLYCERYL-10
LAURATE, SODIUM CHLORIDE, BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, ALOE BARBADENSIS
LEAF JUICE, GLYCERIN, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, ARGANIA SPINOSA LEAF CELL EXTRACT,
ARTHROSPIRA PLATENSIS EXTRACT, TOCOPHEROL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE,
Merk
ESM GmbH und Co. KG
Cuvilliéstr. 14, DE-81679 München

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn