Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

BABOR Skinovage Vitaliserende oogcrème

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Vitaliserende oogcrème,
Lijn
Skinovage
Productlijn
Gezichtsverzorging
Eigenschap
hydraterend
Productnaam
veganistisch
Producttype
tube
Toepassing
gezicht
De BABOR Vitaliserende Oogcrème uit het Skinovage assortiment is ideaal voor de normale huid en heeft een voedende en verfrissende werking. Het voedt de tere huid rond de ogen met een innovatief werkstoffencomplex van groene thee, probiotica, cafeïne en granaatappel en verlicht wallen, donkere kringen en droogtelijntjes. Skinovage skincare scoort ook punten met de speciale applicatietip, die onmiddellijk voor een aangenaam verkoelend effect zorgt. De oogzone is perfect gevoed na het aanbrengen en ziet er in een mum van tijd frisser uit. Ten behoeve van de gevoelige huid rond de ogen zijn er geen schadelijke ingrediënten zoals paraffine, parabenen, sulfaten, ftalaten, parfum of kleurstoffen toegevoegd.

Hoe gebruik je de BABOR Vitaliserende Oogcrème

? Oogverzorging is de vierde stap in de BABOR huidverzorgingsroutine. De oogcrème moet 's ochtends en 's avonds op de oogcontour worden aangebracht na reiniging en huidverzorging met het concentraat van actieve ingrediënten. Verwen de huid daarna met een verzorgende crème voor het hele gezicht. De Vitaliserende Oogcrème kan ook worden gebruikt als oogmasker. Als masker breng je het huidverzorgingsproduct twee keer per week royaal aan op de huid rondom de ogen. Na 15 minuten inwerken verwijder je de overtollige crème met een tissue. Optimale resultaten worden bereikt bij regelmatig gebruik van het oogverzorgingsproduct.
Toepassing
Klop de oogcrème 's ochtends en 's avonds na het reinigen en aanbrengen van het concentraat met werkzame bestanddelen zachtjes in de oogzone. Breng vervolgens de verzorgende crème aan op het hele gezicht.
Ingrediënten
Aqua/water/eau, glycerin,
methyl glucose sesquistearate,
octyldodecanol, hydrogenated
ethylhexyl olivate, butyrospermum
parkii (shea) butter, cetyl alcohol,
hydrogenated vegetable glycerides,
cetearyl ethylhexanoate, tocopheryl
acetate, panthenol, bentonite, camellia
sinensis leaf extract, lactobacillus
ferment lysate, punica granatum
extract, hydrogenated olive oil
unsaponifiables, helianthus annuus
(sunflower) seed oil, lactobacillus
ferment, caffeine, rhododendron
ferrugineum extract, saccharide isomerate,
chlorella vulgaris extract,
microcrystalline cellulose, xanthan
gum, isopropyl myristate, citric acid,
olive oil decyl esters, tocopherol,
ethylhexylglycerin, cellulose gum,
phenoxyethanol, hydrated silica,
lactic acid, squalane, pantolactone,
sodium sulfite, maris sal/sea salt/sel
marin.
Merk
Dr. Babor GmbH & Co. KG
Neuenhofstraße 180, DE-52078 Aachen

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn