Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

BULLFROG Baardverzorging Beard-Washing Exfoliating Paste

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Beard-Washing Exfoliating Paste,
Lijn
Baardverzorging
Productlijn
Verzorging
Als een baard er op lange termijn verzorgd uit moet zien, moet hij regelmatig worden gereinigd met een geschikt baardverzorgingsproduct. Dit komt omdat vervuilende stoffen uit de omgeving en talg van de huid zich van nature afzetten in de baard, net als in het hoofdhaar. Om de baard optimaal te kunnen controleren en stylen, moeten deze worden verwijderd. BULLFROG heeft hiervoor de baard-was-exfoliërende pasta ontwikkeld. Dit is een baardwaspasta die speciaal ontwikkeld is voor volle baarden en snorren en die even goed verdragen wordt door alle haar- en huidtypes. Een- of tweemaal per week gebruiken zorgt ervoor dat je baard na de verzorging in topconditie is.

Baardverzorging van BULLFROG: voor de veeleisende man

De Baardwassende Exfoliating Paste van BULLFROG verwijdert al het vuil en residu van je baardhaar, waardoor het bijzonder gemakkelijk te stylen en te controleren is. Regelmatig gebruik maakt het ook extreem zacht en soepel. Breng een kleine hoeveelheid Beard-Washing Exfoliating Paste aan op de vochtige baard en de gezichtshuid eronder. Werk het product goed in, maar oefen geen druk uit. Spoel de pasta vervolgens grondig af onder stromend water en ga verder met je gebruikelijke baardverzorging. In de shop vind je nog veel meer producten van de gerenommeerde fabrikant.
Toepassing
Verdeel een hoeveelheid baardshampoo ter grootte van een erwt in je handen en vervolgens in je baard. Spoel grondig af na het wassen.

Een 2-in-1 product biedt shampoo en conditioner voor de baard en wordt gebruikt als een baardshampoo. 3-in-1 is voor het haar, de baard en het gezicht. Breng een kleine hoeveelheid aan tussen de handen en breng het vervolgens aan op het hoofd en het haar en spoel het uit.

Niet uitspoelen betekent niet uitspoelen. Na het wassen wordt een hoeveelheid ter grootte van een erwt in de baard gemasseerd en is de baardverzorging compleet.

Exfoliating Paste gebruik je 1 tot 2 keer per week door een kleine hoeveelheid in de baard en huid te masseren en daarna uit te spoelen.

Baardzeep schuim je op zoals normale zeep. Dit schuim wordt vervolgens in de baard gemasseerd en weer uitgespoeld.
Ingrediënten
SUCROSE, AMMONIUM LAURYL SULFATE, AQUA (WATER/EAU), BUTYLENE GLYCOL, COCAMIDE MEA, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HYDRATED SILICA, PARFUM (FRAGRANCE), MENTHA AQUATICA LEAF EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL), CITRONELLYL METHYLCROTONATE, BISABOLOL, MARIS SAL (SEA SALT/SEL MARIN), BAMBUSA VULGARIS LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, COUMARIN, GLYCERIN, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, CARAMEL, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 19140 (YELLOW 5).

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn