- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Beauté Pacifique Reiniging Bio Dermabrasion Peeling Wipes
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Bio Dermabrasion Peeling Wipes,
Lijn
Reiniging
Productlijn
Gezichtsverzorging
Met de Bio Dermabrasion Peeling Wipes van Beauté Pacifique - een speciale vorm van reiniging - kies je voor een huidverzorgingsproduct dat dode, losse huidcellen op milde wijze van het oppervlak verwijdert. Dit zorgt voor een gelijkmatige huidtextuur zonder irriterende huidresten. Reinigen met de Bio Dermabrasion Peeling Wipes is vooral aan te raden als je van plan bent om een zelfbruiner aan te brengen. Dankzij de gelijkmatige huidtextuur voorkom je een vlekkerig resultaat, zoals vaak het geval is bij een verhoornde huid. Het huidverzorgingspakket bevat 30 scrubdoekjes die uitstekende resultaten leveren. Wij raden aan om niet alleen de gezichtshuid, maar ook de hals, het decolleté, de schouders en armen te behandelen met de scrubdoekjes van Beauté Pacifique.
Reiniging van hoge kwaliteit en geschikt voor de gevoelige huid
Een gevoelige huid raakt vaak geïrriteerd na het gebruik van een scrub. Dit is geen probleem met de Bio Dermabrasion Peelingdoekjes van Beauté Pacifique. De huidverzorging is zeer zacht en zorgt ervoor dat eventuele tintelingen van de huid na gebruik minimaal zijn. Vermijd bij gebruik het lip- en ooggebied. Verpakt in een compact blikje zijn de scrubdoekjes ook ideaal voor op reis. Afspoelen is niet nodig.Toepassing
Het aanbod gezichtsscrubs is zeer uitgebreid en omvat talloze crèmes en lotions, maar ook pads en huidverzorgingsapparaten zoals de Foreo ESPADA 2. De toepassingen zijn net zo gevarieerd als de scrubs zelf. Breng een gepaste hoeveelheid conventionele scrubs zoals crèmes en lotions aan op de vochtige huid van het gezicht, de huid en het decolleté en masseer ze met ronddraaiende vingerbewegingen in de huid. Het gebied rond de ogen moet royaal vermeden worden. Was de producten na het scrubben voorzichtig van de huid. Exfoliërende pads zijn nog gemakkelijker te gebruiken. Neem een wattenschijfje en oefen lichte druk uit op de te scrubben huidzones. De scrubdoekjes voor huidverzorgingsapparaten worden daarentegen in het apparaat geplaatst en scrubben de huid bijna automatisch.
Ingrediënten
Aqua (water), polysorbate 60, glycerin, niacinamide, mandelic acid, gluconolatone, capryloyl salicylic acid, polysorbate 80, PEG-40 hydrogenated castor oil, Alpinia speciousa flower/leaf/stem extract, caffeine, Cucumis sativus/cucumber) fruit extract, Zingiber officinale (ginger) root extract, Cetearyl isononanoate, sodium cocoamphoacetate, allantoin-menthyl PCA, glycyrrhiza glabra (liquorice) root extract, Avena sativa (oat) kernel extract, alcohol, sodium chloride, phenoxyethanol, ethylhexylglycein, potassium sorbate, sodium benzoate, tetrasodium iminodisuccinate, triethanolamine, sodium glycolate.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk