Profiteer nu van 20% korting op je paascadeaus

Menu

Parfumdreams
0 (0)

DADO SENS MENOENERGY ME, MYSELF & EYE OOGCRÈME

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
PayPalKlarna-factuurApplePayAmazon PayMasterCard
Gratis levering vanaf € 30,00
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
ME, MYSELF & EYE OOGCRÈME,
Lijn
MENOENERGY
Productlijn
Huidverzorging
Huid
gevoelige huid
Consistentie
crème
Productnaam
Clean Beauty, siliconenvrij, veganistisch, zonder microplastics, zonder paraffine
Producttype
tube
Toepassing
ogen

De ME, MYSELF & EYE EYE CREAM van DADO SENS is een speciaal huidverzorgingsproduct voor vrouwen in de overgang. De crème uit de MENOENERGY huidverzorgingslijn is verrijkt met veganistisch collageen en Green Chiretta. De speciale combinatie van waardevolle ingrediënten vermindert zichtbaar donkere kringen en laat de oogcontour weer stralen. Fijne lijntjes en rimpels en zichtbare tekenen van alledaagse stress en vermoeidheid worden verminderd. Tegelijkertijd wordt de collageenstructuur van de gezichtshuid ondersteund en versterkt tijdens hormonale veranderingen. De dagcrème voor vrouwen zorgt bij dagelijks gebruik voor meer uitstraling en een mooie teint.

Voor een gladde en stralende oogzone tijdens de menopauze - de ME, MYSELF & EYE EYE CREAM van DADO SENS

De oogcrème uit de MENOENERGY huidverzorgingslijn wordt 's ochtends en 's avonds gebruikt voor de huidverzorging en is heel gemakkelijk in gebruik. Neem een kleine hoeveelheid uit de tube en breng de oogcrème aan op je vingertoppen. Masseer de oogcrème in met ronddraaiende bewegingen. Ga daarna verder met je huidverzorgingsroutine. De ME, MYSELF & EYE EYE CREAM van DADO SENS is geschikt voor vrouwen met een normaal huidtype.

Toepassing
Smeer 's ochtends en 's avonds zachtjes met je vingertoppen rond de ogen.
Ingrediënten
AQUA [WATER], ZEA MAYS OIL [CORN], SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL [JOJOBA], BEHENYL ALCOHOL, GLYCERIN, SQUALANE, SUCROSE DISTEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER [SHEA], PROPANEDIOL, SUCROSE STEARATE, BENZYL ALCOHOL, SORBITOL, XANTHAN GUM, SUCROSE PALMITATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], SODIUM HYALURONATE, COLLAGEN AMINO ACIDS, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE
Merk
DADO-cosmed GmnH
Lindenstraße 15, DE-75365 Calw

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 14-04-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn