Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Da Vinci Eyeliner Make-up penseel synthetisch haar

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Make-up penseel synthetisch haar,
Lijn
Eyeliner
Productlijn
Classic
Producttype
penseel
Toepassing
ogen, wenkbrauwen
Het Da Vinci make-up penseel van fijne synthetische vezels in maat 4 is geweldig voor het aanbrengen van fijne eyeliner. Dankzij de schuine kant kun je eyeliner aanbrengen in je slaap en de synthetische vezels nemen de gel eyeliner op en brengen precies de hoeveelheid aan die je nodig hebt.
Toepassing
Een goede verzorging zorgt ervoor dat een borstel langer meegaat, dus maak hem één keer per week schoon met babyshampoo. Dit verwijdert vuil en bacteriën.
Merk
da Vinci Künstlerpinselfabrik DEFET GmbH
Tillystraße 39-41, DE-90431 Nürnberg

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn