Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Da Vinci Poederkwast Foundation- en poederkwasten, soepele synthetische vezels

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Foundation- en poederkwasten, soepele synthetische vezels,
Lijn
Poederkwast
Productlijn
Kabuki

De poederkwast van Da Vinci, een stijlvol hulpje

Kwasten van hoge kwaliteit bieden waardevolle ondersteuning bij het aanbrengen van poeder en foundation. De Kabuki 9710 foundation- en poederkwast in reisdoos van Da Vinci behoort tot de luxe klasse van handige make-up tools. De zogenaamde "flat top" vorm is ideaal voor het aanbrengen en blenden van foundation met een vloeibare, poederachtige of crèmige consistentie. De kwast is ook perfect voor het aanbrengen van minerale poeder, geperste en losse poeder. De vezels verdelen foundation en poeder zeer gelijkmatig en voelen prettig aan op de huid.

Vorm en gebruik van de poederkwast

De foundation- en poederkwast in reisdoos heeft een stevige, ronde basis zodat je hem comfortabel kunt neerzetten tijdens het aanbrengen van make-up. Het penseelhaar is gemaakt van soepele synthetische vezels in de kleur cappuccino. Hierdoor is de poederkwast onderhoudsvriendelijk, duurzaam en ook ideaal voor mensen met een allergie. De haren zijn altijd goed beschermd in de reisdoos. De poederkwast is een geweldige aanvulling op je make-upkit thuis en op reis. Het chique doosje is ook een lust voor het oog: Het metalen doosje met afgeronde hoeken is voorzien van een decoratief ornament en Da Vinci-letters.
Toepassing
Poederkwasten zijn gemakkelijk te gebruiken: Druk de kwast zachtjes in de compact en laat hem zachtjes ronddraaien. De ronddraaiende beweging zorgt ervoor dat de poederkwast de poederdeeltjes gelijkmatig opneemt. Om overtollig poeder te verwijderen, tik je lichtjes op de kwast en draai je hem even in je handpalm. Je kunt het poeder nu vanuit het midden van het gezicht op de huid deppen.
Tik de poederkwast na het aanbrengen goed uit om eventuele grote resten te verwijderen. Was de kwast minstens elke twee tot vier weken met een kleine hoeveelheid babyshampoo en water. Knijp de kwast goed uit in het shampoowater totdat er geen kleurresten meer uitkomen.
Merk
da Vinci Künstlerpinselfabrik DEFET GmbH
Tillystraße 39-41, DE-90431 Nürnberg

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn