- Jouw voordelen als premium lid
- 10% korting op artikelen
- Expresverzending met prioriteit
- Gratis verzending
- Hulp & Contact
Evolve Organic Beauty Serums & Olie Bio-Retinol + C Booster
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Bio-Retinol + C Booster,
Lijn
Serums & Olie
Productlijn
Gezichtsverzorging
Huid
alle huidsoorten
Eigenschap
antiaging, hydraterend, kalmerend, regenererend, verzorgend, voedend
Productnaam
sulfaatvrij, veganistisch
Toepassing
gezicht
De Evolve Organic Beauty Bio-Retinol + C Booster is de frisheidsboost voor de vermoeide huid. In dit effectieve huidverzorgingsproduct uit de categorie serums en oliën zijn de vier vitamines A, C, F en E ingebed in waardevolle rozenbottelolie, waardoor ze diep in de huid doordringen en haar weer laten stralen. Retinol, vitamine C en vitamine A zijn de anti-verouderingsbestanddelen in dit goed ontworpen serum. Vitamine E maakt de huid resistent en vitamine F voedt en maakt haar voller.
Groene cosmetica gemaakt in Engeland
Alle producten worden met de hand gemaakt in een kleine ecostudio in Engeland en zijn veganistisch en wreedheidvrij. Daarnaast is het merendeel van het assortiment COSMOS-gecertificeerd en dus gelabeld als de hoogste kwaliteit natuurlijke cosmetica. Het doel van de oprichter van Evolve Organic Beauty is om mensen gemakkelijk toegang te geven tot effectieve, gezonde en milieuvriendelijke huidverzorging. De producten worden geleverd in milieuvriendelijke en composteerbare dozen van graspapier. Daarnaast bestaat het gebruikte plastic voor minstens 75% uit gerecycled PET-plastic en zijn de glazen flessen volledig recyclebaar. Alle serums en oliën worden regionaal geproduceerd, zijn biologisch en rijk aan waardevolle natuurlijke ingrediënten. Zo kun je je vermoeide huid revitaliseren met de Bio-Retinol + C Booster en genieten van natuurlijke cosmetica van de hoogste kwaliteit.Toepassing
Voeg 1-2 druppels van onze booster toe aan je moisturizer en breng het daarna zachtjes aan op je gereinigde gezicht en hals. Je kunt ook 1-2 druppels direct op de gereinigde huid aanbrengen en zachtjes inmasseren op gezicht en hals.
Ingrediënten
Caprylic/ capric Triglyceride*, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil*, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Rosa Canina (Rosehip) Fruit oil*, Bakuchiol, Tocopherol, Parfum (Naturally derived fragrance), Helianthus Annuus Seed Oil. *Ingredients from Organic farming
Merk
Misschien vind je dit ook leuk