Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (2)

Flormar Rouge & Bronzer Baked Blush-On

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen

Karo* Blum*

22.06.2022

Zeer goede blush. Ik ben er erg tevreden over

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Baked Blush-On,
Lijn
Rouge & Bronzer
Productlijn
Make-up gezicht
Huid
alle huidsoorten
Eigenschap
accentuerend, definiërend
Toepassing
gezicht
Finish
natuurlijk
De Baked Blush-On van Flormar geeft je look een frisse en jeugdige touch. Het product is een blusher en bronzer gecombineerd en laat een zijdezachte glans en rozige kleur achter op je wangen. Bovendien is het poeder heerlijk licht en laat het zich prachtig blenden. De Baked Blush-On is daarom een geslaagde toevoeging aan veel looks. Je kunt het gebruiken om je natuurlijke dagelijkse make-up op te fleuren of om de finishing touch te geven aan een elegante avondstyling.

Make-uptips voor de blush en bronzer/h2] Breng de Baked Blush-On blusher en bronzer van Flormar direct op de huid aan voor een bijzonder natuurlijke look of gebruik het over een foundation naar keuze. Het is vooral effectief op de wangen. Als je wilt, kun je een highlighter gebruiken om een geslaagd contrast te creëren met het zachte roze van de blush.

Toepassing
Blush is verkrijgbaar als poeder, crème, stick en in vloeibare vorm. Door de verschillende productsoorten verschilt ook de toepassing in meer of mindere mate. Eén ding is echter altijd hetzelfde: je moet de blush aanbrengen op de bovenste jukbeenderen en onder de jukbeenderen en het uitblenden. Terwijl je het blend op de bovenste jukbeenderen tot aan de slapen, breng je blush onder de jukbeenderen horizontaal aan in de richting van de mondhoeken. Je kunt ook een beetje blush gebruiken op de slapen voor extra contour. Vermijd cirkelvormige bewegingen bij het aanbrengen. Als je je gezicht wilt modelleren, zijn matte aardetinten in poedervorm een uitstekende keuze.
Ingrediënten
MICA, TALC, ZEA MAYS(CORN) STARCH, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, NYLON-12, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARAFFINUM LIQUIDUM(MINERAL OIL), MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TIN OXIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CELLULOSE, HECTORITE, LAUROYL LYSINE, ISOPROPYL MYRISTATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, POLYSORBATE 20. +/-(MAY CONTAIN): CI 77891(TITANIUM DIOXIDE), CI 77491(IRON OXIDES), CI 77499(IRON OXIDES), CI 77492(IRON OXIDES), CI 12085(RED 36), CI 45410(RED 28 LAKE), CI 15850(RED 7 LAKE), CI 15850(RED 6 LAKE), CI 75470(CARMINE), CI 77007(ULTRAMARINES). [0111030.01]
Waarschuwingen
Bescherm tegen hitte en direct zonlicht. Sluit de dop goed na gebruik.
Merk
Flormar Cosmetics GmbH
Schneiderstr. 82, DE-40764 Langenfeld
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn