Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

GLOV Make-up remover pads Natural Cleansing Pads

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Natural Cleansing Pads,
Lijn
Make-up remover pads
Productlijn
Gezichtsreiniging
Herbruikbare make-up remover pads hebben al lang hun weg gevonden naar veel badkamers. Ze zijn milieuvriendelijk, helpen afval te verminderen en zijn bovendien goed voor de huid. De Natural Cleansing Pads van GLOV zijn daarom het perfecte alternatief voor conventionele cosmetische pads.

Voor een zachte, diepreinigende reiniging van je huid

Gemaakt van 100% viscose, zijn de GLOV Natural Cleansing Pads bijzonder vriendelijk voor de huid. Het zachte materiaal heeft een geruwd oppervlak dat moeiteloos make-up en vuil oplost en verwijdert zonder de huid te irriteren. Gebruik de make-up remover pads met helder water of je favoriete reinigingsproduct. Je huid wordt mild gereinigd en optimaal voorbereid op de volgende verzorgingsstappen. Na gebruik hoeven de pads alleen maar grondig te worden afgespoeld. Na het drogen zijn ze meteen weer klaar voor gebruik. De GLOV Natural Cleansing Pads in de 15-delige voordeelverpakking zijn ideaal als meerdere leden van een huishouden de make-up remover pads gebruiken, maar ook om te delen met je beste vriendin. De cosmetische pads zijn ook verkrijgbaar in onze online shop in een kleinere verpakking van vijf stuks.
Toepassing
Make-up remover pads zijn verkrijgbaar als wasbare, herbruikbare pads van verschillende materialen en als make-up remover pads die al in vloeistof gedrenkt zijn. De kant-en-klare make-up remover pads in het hersluitbare blikje zijn direct klaar voor gebruik. Neem een kompres uit het blikje en leg het op je ogen. Trek het vervolgens met zachte druk naar beneden weg.
Wasbare pads zijn bijzonder duurzaam. Ze kunnen droog, vochtig of nat gebruikt worden en kunnen gecombineerd worden met alle reinigingsproducten. Doordrenk de herbruikbare pad met de gewenste reiniger en veeg er zachtjes mee over het hele gezicht. Je kunt het aanbrengen herhalen als dat nodig is. Was de make-up remover pad na het reinigen grondig en laat hem drogen.
Merk
Phenicoptere
Chocimska, PL-00-791 Warsaw

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn