- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
Miss Sophie Nagelfolies Hint of Mint Nail Wraps
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Nail Wraps, Hint of Mint
Lijn
Nagelfolies
Productlijn
Nagels
Deze nagelfolies van het prille Berlijnse bedrijf Miss Sophie's geven slechts een idee van de kleur die ze hun naam gaf: De Nail Wraps "Hint of Mint" tonen een delicaat pastel-groen laten daarmee lentegevoelens verschijnen - ongeacht of u de folie op warme zomerdagen of bij zware herfstweer aanbrengt.
De lichtheid
van de nuance zet zich voort in de nagelfolies zelf, omdat ze extreem dun zijn en zich daarom heel dicht op uw nagels nestelen. Voor de nodige pasvorm van de Nail Wraps "Hint of Mint" zorgt <a href='https://www.parfumdreams.Toepassing
Voor je aangepaste nageldesign met kunstnagels moet je je natuurlijke nagels van tevoren schoonmaken en ze in de juiste vorm brengen. Ontvet vervolgens het oppervlak van de natuurlijke nagels. Breng vervolgens de lijm uit de set aan op de eerste kunstnagel. De lijm wordt alleen aangebracht op de grootte van het kleefoppervlak. Maak slechts één kunstnagel tegelijk. De kunstnagel wordt vervolgens op de echte nagel geplaatst en ongeveer 30 seconden aangedrukt. Overtollige lijm wordt onmiddellijk na het aanbrengen verwijderd. De vastgelijmde kunstnagels worden vervolgens gevijld en gelakt in de kleur van je keuze. Vervolgens kun je de kunstnagels naar eigen wens versieren met verschillende nagelstickers.
Ingrediënten
Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylic Acid, Adipic Acid, Titanium Dioxide, Butyl Acetate, Epoxy Resin, Acrylate Copoymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropanol, Tris-BHT Mesitylene, Xylene, Potassium Cumene Sulfonate
Waarschuwingen
Buiten bereik van kinderen houden. Verwijderd houden van vlammen en ontstekingsbronnen. Niet geschikt voor consumptie.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk