- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
Gratis verzending
- Hulp & Contact
NEOVI Serum & Treatment Three Generations Pearl Essence Serum Day
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
Rana Amani
18.08.2022
Ik gebruik het serum samen met de NEOVI gezichtscrème All in One en mijn poriën zijn echt verbeterd en fijner geworden. Je ziet het effect meteen. Mijn huid ziet er jonger uit met dit serum!!!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Pearl Essence Serum Day, Three Generations
Lijn
Serum & Treatment
Productlijn
Gezichtsverzorging
Het NEOVI Three Generations Pearl Essence Serum Day is een anti-vervuilings- en anti-rimpelserum met hyaluronzuur en aloë vera voor de rijpere en veeleisende huid. Het serum en de gezichtsbehandeling bevorderen de huideigen regeneratie en beschermen de huid tegen schadelijke milieu-invloeden. Tegelijkertijd ondersteunt het alle huidfuncties die verantwoordelijk zijn voor elasticiteit, stevigheid en vitaliteit. Het geheim van dit luxe huidverzorgingsproduct is een innovatief complex van actieve ingrediënten. Japans bloedgras, dat bijzonder rijk is aan kalium en 3-dimethylsulfopropionaleen, bevochtigt de huid tot wel 24 uur en houdt de osmotische druk van de cellen op peil. De hydratatie van de huid wordt versterkt door hyaluronzuren met een hoog en laag moleculair gewicht. Terwijl proteïnen uit witte lupine de huideigen vetsynthese, het celmetabolisme en de regeneratie van de huidbarrière bevorderen, reactiveert het kaviaarextract de afweer van de huid en verhoogt het de elasticiteit en stevigheid. De gezichtsverzorging bevat ook groene parels met aloë vera-extract en witte parels met een actief bestanddeel tegen vervuiling. De parels verwennen de huid en zijn ook een visueel hoogtepunt.
Hoe gebruik je het NEOVI Three Generations Pearl Essence Serum Dag Het serum & treatment gel wordt na het reinigen en vóór de moisturizer aangebracht op de droge huid van gezicht, hals en decolleté en zachtjes ingemasseerd.
Toepassing
Breng NEOVI PEARL ESSENCE aan op de gereinigde en droge huid van gezicht, hals en decolleté. Voor een optimaal resultaat onder je gezichtscrème gebruiken.
Ingrediënten
AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., POLYGLYCERYL-10 LAURATE, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, IMPERATA CYLINDRICA (ROOT) EXTRACT, BIOTIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, MANNITOL, CAPRYLYL GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, XANTHAN GUM, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE,CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PROPANEDIOL, SORBITAN ISOSTEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MICA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), CALCIUM ALGINATE, SODIUM CITRATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), CI 77492 (IRON OXIDES)
Misschien vind je dit ook leuk