- Jouw voordelen als premium lid
- 10% korting op artikelen
- Expresverzending met prioriteit
- Gratis verzending
- Hulp & Contact
puremetics Lichaamsverzorging Deo-Stick Coconut-Cream
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
Marie Steffens
15.04.2023
Zeer goede deodorantstick die lang blijft zitten en absoluut het geld waard is.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Deo-Stick Coconut-Cream,
Lijn
Lichaamsverzorging
Productlijn
Verzorging
De Coconut Cream deodorant stick van puremetics wordt gekenmerkt door zijn exotische geur en het consequent doorgevoerde duurzaamheidsconcept. Het product ruikt naar zoete, melkachtige kokosnootcrème. Je krijgt ook huidverzorging voor de oksels.
Lichaamsverzorging in biologische kwaliteit
Met de Coconut Cream deodorant stick belooft Puremetics een natuurlijke bescherming tegen zweet en lichaamsgeur. Silica en baking soda maskeren dit, oftewel hebben een deodoriserende werking. Om te voorkomen dat onaangename geurtjes ontstaan, bevat het lichaamsverzorgingsproduct magnolia-extract. Dit remt de groei van ziektekiemen en bacteriën. Voor de huidverzorging wordt zonnebloemwas en sheaboter gebruikt. De ingrediënten beschermen de huid tegen invloeden van buitenaf en hebben een licht hydraterende werking. De poriën raken hierdoor niet verstopt. Deze deodorant bevat geen aluminiumzouten. De Coconut Cream deodorant stick wordt geleverd in een duurzaam, milieuvriendelijk productdesign. Naast de ingrediënten is ook de verpakking volledig plasticvrij. De lichaamsverzorging van puremetics is 100% veganistisch. De eigenlijke stick zit in een papieren huls. Voor gebruik druk je hem via de basis omhoog. Door hem lichtjes op tafel of een ander hard oppervlak te tikken, verdwijnt hij weer en kan het deksel erop. Je moet het huidverzorgingsproduct op kamertemperatuur of in een nog koudere omgeving bewaren. Als de stick te zacht is geworden voor gebruik, kan hij korte tijd in de koelkast worden gelegd.Ingrediënten
ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL*, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA*, SODIUM BICARBONATE, DIATOMACEOUS EARTH, PARFUM, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT*. (* = Aus kontrolliert biologischem Anbau ** = Natürlich).
Misschien vind je dit ook leuk