Neem de nieuwsbrief en bespaar 21%**

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Evolve Organic Beauty Hand- en voetverzorging Hand Sanitiser Keep Calm & Spray On

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Hand Sanitiser Keep Calm & Spray On,
Lijn
Hand- en voetverzorging
Productlijn
Lichaam
De Hand Sanitiser Keep Calm & Spray On uit de Hand & Foot Care categorie van Evolve Organic Beauty is een hoogwaardig huidverzorgingsproduct dat je handen optimaal reinigt en beschermt.De formule combineert biologische bergamot etherische olie met glycerine. Bergamot biedt de handen een effectieve bescherming tegen bacteriën en virussen. Het verkwikt ook de zintuigen met zijn heerlijke, verfrissende geur. Glycerine voedt de huid en maakt haar zacht, soepel en gehydrateerd.

Beschermende huidverzorging voor soepele, zachte handen

De Hand Sanitiser Keep Calm & Spray On uit de categorie Hand- & Voetverzorging van Evolve Organic Beauty reinigt de handen op milde wijze en beschermt ze op betrouwbare wijze tegen bacteriën en virussen. De revitaliserende geur omhult de handen op aangename wijze. Het hydrateert de huid en maakt haar zijdezacht. De spray is veganistisch en dierproefvrij samengesteld. Hij is geschikt voor alle huidtypes. Spray het altijd op je handen wanneer dat nodig is. Je kunt het ook gebruiken om oppervlakken te reinigen en te ontsmetten. Geniet van volledig beschermde, gladde en zachte handen!
Toepassing
Spuit 1-2 pompjes per keer en breng aan op de voorkant van beide handen, dan op de achterkant en wrijf je handen goed tegen elkaar om ze te reinigen. Zodra de cleanser volledig is opgenomen en je handen droog zijn, zul je de aangename geur van bergamot opmerken, die zowel revitaliserend als kalmerend is.

Je kunt de reiniger ook aanbrengen op een herbruikbare bamboepad en over alle oppervlakken vegen om de omgeving te reinigen.
Ingrediënten
Alcohol** Denat, Aqua (Water), Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil*, Glycerin**, Linalool, Limonene. *Ingredients from Organic farming **Made using Organic Ingredients
Merk
Good Ventures Eu LTD
208 Botanic Avenue, IE-DO9 YP49 Dublin
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 21%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 19-02-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes

iDEALKlarnaKlarna-factuurPayPalApplePayVisaMasterCardAmazon Pay

In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn