Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Morphe Sets met oogpotloden De Sweep Life Borstel Collectie Set

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
iDEALKlarna-factuurPayPalMasterCardApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
De Sweep Life Borstel Collectie Set,
Lijn
Sets met oogpotloden
Productlijn
Penseel
Productnaam
proefdiervrij, veganistisch
Producttype
penseel
Toepassing
gezicht, ogen
De Morphe geschenkset is een vierdelige kwastenset met synthetische kwasten voor in de badkamer. De kwasten zijn ideaal voor het aanbrengen en mengen van make-up en geven een natuurlijke, frisse teint met een glamoureuze gloed. De cosmetische kwasten zijn verpakt in een transparant zakje.

Deze kwasten zitten in de Morphe geschenkset

De teintkwast is voorzien van schuine synthetische haren. De kwastharen nemen altijd de optimale hoeveelheid vloeibare foundation op en zorgen voor een natuurlijke foundation die naar wens kan worden opgebouwd. Met de ronde blushkwast kun je je wangen en lippen in een handomdraai oppeppen met je favoriete blush. Hij is uitgerust met taps toelopende haartjes die ook perfect zijn voor het opbouwen van de blush. De universele highlighter kwast heeft zachte, taps toelopende haren en creëert gerichte highlights met slechts één streek. Een stralende look is dus kinderspel. De set wordt gecompleteerd door een inpakkwast. Het kleine kwastje heeft afgeronde synthetische haartjes, waarmee je bijvoorbeeld de juiste hoeveelheid ooggel oppakt. Zo kun je in laagjes glitters toevoegen aan je oogmake-up.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik.
Merk
P&R Consultancy LTD
152, OFFICE 9, NAXXAR ROAD, MT-SGN9030 SAN GWANN
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn